KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14677329
nr 1467 7329
Sverre Erixson
(f. 1932), Sverige
"Man med pistol I". Signerad, daterad -77. Akvarell, 31x25cm, yttermått inklusive ram: 43x36cm
Sverre Erixson, svensk konstnär född 1932.
Utrop:
500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:17:49